Napi evangélium RSS
2019. július 21. – Évközi 16. vasárnap (Lk 10,38-42)

Abban az időben: Jézus és tanítványai betértek az egyik faluba. Egy Márta nevű asszony befogadta őt házába. Ennek nővére, Mária odaült az Úr lábához, és hallgatta szavait. Márta meg sürgött-forgott a sok házi dologban. Egyszer csak megállt: „Uram – méltatlankodott –, nem törődöl vele, hogy nővérem egyedül hagy szolgálni? Szólj neki, hogy segítsen nekem.” Az Úr azonban így válaszolt: „Márta, ...

@ Horváth István Sándor

0 látogatás,

4 regisztrált felhasználó,

0 nemrég bejelentkezett.

Impresszum

Webfejlesztő:

A honlap szoftverét a Pepita és Társa Bt. készítette. Minden jog fenntartva.

A Templomunk oldal

a Nógrádi Nagyboldogasszony Alapítvány Templomunk oldalának felhasználásával készült.

Moderátorok:

Barbara (Horváthné Vándor Barbara)

Diakónus (Tanuló Dávid)

Pepita (Horváth Péter)

Plébános (Papp Paulus)

Szerkesztők:

Barbara (Horváthné Vándor Barbara)

Diakónus (Tanuló Dávid)

Nótafa (Kántor Géza)

Pepita (Horváth Péter)

Plébános (Papp Paulus)

Szerzői jogok

Az oldalainkon megjelenő tartalmak a WebPlébánia tesztoldal tulajdonát képezik. A tartalmak csak a tulajdonos engedélyével másolhatóak, terjeszthetőek, megjeleníthetőek úgy, hogy az eredeti szerző neve is feltüntetésre kerül, és nem kereskedelmi tevékenységről van szó.

Fórumtémáink, hozzászólásaink minden esetben a feltüntetett Felhasználó tulajdonát képezik. Ezek a tartalmak szerzőiknek véleményét tükrözik. Ezekre is a fenti licenc feltételek vonatkoznak.