Napi evangélium RSS
2019. október 24. – Csütörtök (Lk 12,49-53)

Abban az időben Jézus így szólt tanítványaihoz: „Azért jöttem, hogy tüzet gyújtsak a földön. Mi mást akarnék, mint hogy lángra lobbanjon! Keresztséggel kell megkereszteltetnem. Mennyire várom, hogy ez beteljesedjék! Azt gondoljátok, azért jöttem, hogy békét hozzak a földre? Mondom nektek, nem azt, hanem szakadást. Ezentúl, ha öten lesznek egy házban, megoszlanak egymás között: három kettő ellen, ...

@ Horváth István Sándor

0 látogatás,

4 regisztrált felhasználó,

0 nemrég bejelentkezett.

Impresszum

Webfejlesztő:

A honlap szoftverét a Pepita és Társa Bt. készítette. Minden jog fenntartva.

A Templomunk oldal

a Nógrádi Nagyboldogasszony Alapítvány Templomunk oldalának felhasználásával készült.

Moderátorok:

Barbara (Horváthné Vándor Barbara)

Diakónus (Tanuló Dávid)

Pepita (Horváth Péter)

Plébános (Papp Paulus)

Szerkesztők:

Barbara (Horváthné Vándor Barbara)

Diakónus (Tanuló Dávid)

Nótafa (Kántor Géza)

Pepita (Horváth Péter)

Plébános (Papp Paulus)

Szerzői jogok

Az oldalainkon megjelenő tartalmak a WebPlébánia tesztoldal tulajdonát képezik. A tartalmak csak a tulajdonos engedélyével másolhatóak, terjeszthetőek, megjeleníthetőek úgy, hogy az eredeti szerző neve is feltüntetésre kerül, és nem kereskedelmi tevékenységről van szó.

Fórumtémáink, hozzászólásaink minden esetben a feltüntetett Felhasználó tulajdonát képezik. Ezek a tartalmak szerzőiknek véleményét tükrözik. Ezekre is a fenti licenc feltételek vonatkoznak.