Napi evangélium RSS
2019. május 23. – Csütörtök (Jn 15,9-11)

Jézus így tanított az utolsó vacsorán: „Amint engem szeret az Atya, úgy szeretlek én is titeket. Maradjatok meg az én szeretetemben! Ha megtartjátok parancsaimat, megmaradtok szeretetemben, ahogy én is megtartottam Atyám parancsait, és megmaradok az ő szeretetében. Ezeket azért mondtam nektek, hogy az én örömöm legyen bennetek, és örömötök ezzel teljes legyen.” Jn 15,9-11 Elmélkedés A ...

@ Horváth István Sándor

0 látogatás,

4 regisztrált felhasználó,

0 nemrég bejelentkezett.

Impresszum

Webfejlesztő:

A honlap szoftverét a Pepita és Társa Bt. készítette. Minden jog fenntartva.

A Templomunk oldal

a Nógrádi Nagyboldogasszony Alapítvány Templomunk oldalának felhasználásával készült.

Moderátorok:

Barbara (Horváthné Vándor Barbara)

Diakónus (Tanuló Dávid)

Pepita (Horváth Péter)

Plébános (Papp Paulus)

Szerkesztők:

Barbara (Horváthné Vándor Barbara)

Diakónus (Tanuló Dávid)

Nótafa (Kántor Géza)

Pepita (Horváth Péter)

Plébános (Papp Paulus)

Szerzői jogok

Az oldalainkon megjelenő tartalmak a WebPlébánia tesztoldal tulajdonát képezik. A tartalmak csak a tulajdonos engedélyével másolhatóak, terjeszthetőek, megjeleníthetőek úgy, hogy az eredeti szerző neve is feltüntetésre kerül, és nem kereskedelmi tevékenységről van szó.

Fórumtémáink, hozzászólásaink minden esetben a feltüntetett Felhasználó tulajdonát képezik. Ezek a tartalmak szerzőiknek véleményét tükrözik. Ezekre is a fenti licenc feltételek vonatkoznak.